Dhome gjumi e viteve 85

15 000 LEK

Shitet nga: Petrit 02 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet dhome gjumi e viteve 85 ne gjendje te mire dhe funksionale. Dollapi, dy komodina dhe kasa me kokat e krevati dopio pa dyshekun. Cmimi i diskutushem!
Leaflet
Në fillim