2 krevete

2 500 LEK

Shitet nga: gjergji 11 Korr 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shiten 2 krevate per femije.dhe karroce per binjake.cmimi250mije I pa diskutueshem .jane te pa perdorur fare.
gjergji
0697633111
Leaflet
Në fillim