Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 20:07 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Divan kend

80 000 LEK

22 Maj 18:09 Të tjera  ·  Elbasan

Dyshek hibrid Comodita

25 000 LEK

19 Maj 01:06 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Karrige tavolina

100 LEK

18 Maj 12:16 Mobilje salloni  ·  Elbasan

��SHITETN��

180 LEK

16 Maj 03:28 Të tjera  ·  Elbasan

Makineri per perpunum druri

6 000 EUR

14 Maj 20:14 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

STOL METALIK

5 500 LEK

08 Maj 12:48 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Shiten karrige dhe tavolina

50 000 LEK

07 Maj 17:59 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Komplete kolltuqe

50 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Maj 04:35 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Tavoline ngrenie me 4 karrike

8 000 LEK

04 Maj 21:14 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Shiten komplet divanesh

300 EUR Çmimi me zbritje

26 Pri 18:45 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Lavatest 2 cop

30 000 LEK

25 Pri 11:28 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Set Kolltukesh 150 mij lek i diskutueshem

150 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 19:11 Rafte të ndryshme  ·  Elbasan

DOLLAP RAFT METALIK NGJYRA E BARDHE

5 300 LEK

23 Pri 18:58 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Elbasan

Dhome gjumi per femije.

500 LEK

18 Pri 12:18 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Elbasan

Dyshek eminflex dopio 160x190+trine+memory

15 000 LEK

16 Pri 17:12 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Kend dhome cope lekure

450 EUR

01 Pri 19:51 Të tjera  ·  Elbasan

Kondicioner i ri

50 000 LEK

31 Mar 15:27 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Frigorifer Shtepie

10 000 LEK

31 Mar 15:18 Të tjera  ·  Elbasan

Frigorifer Banak - Frigorifer Dyqani

36 000 LEK

30 Mar 20:18 Të tjera  ·  Elbasan

Kafaz per qen

5 000 LEK

30 Mar 20:05 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Divan

10 000 LEK

25 Mar 10:38 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

MINIBAR

22 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Mar 01:07 Të tjera  ·  Elbasan

Paisje profesionale waffle okazion

150 LEK

20 Mar 01:05 Të tjera  ·  Elbasan

4 Ngrohese okazion

200 LEK

17 Mar 13:01 Të tjera  ·  Elbasan

Tv sunny 55' okazion full led

250 EUR

11 Mar 22:14 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Tavolina karrige

50 LEK

10 Mar 20:27 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet urgjent stufa!

22 000 LEK

07 Mar 00:02 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Elbasan

dyer/dritare

350 EUR

05 Mar 17:49 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Shitet

03 Mar 12:29 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Elbasan

Rrjete per mizat

50 EUR

28 Shk 09:32 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Elbasan

dhome gjumi italiane ne gjendje te mir

300 LEK

25 Shk 17:21 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Okazion 1800€ te gjitha

1 800 EUR

23 Shk 12:13 Të tjera  ·  Elbasan

Karrige per berber

20 000 LEK

17 Shk 02:25 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Elbasan

dyer ballkoni + grila alumini

30 000 LEK

16 Shk 21:21 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Set

100 LEK

31 Jan 21:42 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Ne gjendje shume te mire.

650 LEK

29 Jan 18:07 Rafte të ndryshme  ·  Elbasan

OKAZIOOONNN, SHITET KUNDRA BANAK

90 500 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 08:07 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Furre buke

55 000 EUR

01 Jan 12:48 Mobilje për kuzhinë  ·  Elbasan

Stufe AEG COMPETENCE INDUCTION

500 EUR

25 Dhj 16:46 Të tjera  ·  Elbasan

Lëkundëse Metalike E RE

27 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Dhj 14:35 Tryeza dhe Karrige  ·  Elbasan

Shes karrige per lokal rreth 40 cope

1 000 LEK

05 Dhj 15:42 Mobilje salloni  ·  Elbasan

Kend dhome

400 LEK

17 Nën 16:14 Të tjera  ·  Elbasan

sobe me dru

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione