Publikuar: Maj 16 2021 08:46

Tualetet për modelet luksoze të dizajnit nga POPIK GROUP

EUR

Publikuar: Maj 16 08:46
Shikime: 79
WC BARDHE ME MODELIN E DIZAJNIT TE VESHJES TE ARTE !!!!
Tualeti i zgjatur me lartësi të djathtë me një copë të bardhë me rreshtin e artë nga POPIK GROUP është një kursimtar hapësire kompakt, me profil të ulët, me një pamje hyjnore por moderne. Falë dizajnit të tij të hijshëm me një copë, kjo tualet me model të artë të zezë eleminon boshllëqet dhe çarjet ku grumbullohen papastërtitë dhe papastërtitë, duke e bërë atë një opsion higjienik, të lehtë për tu pastruar për banjën më të ngarkuar. Kjo tualet me efektshmëri të lartë Dual-Flush (HET) përdor vetëm 0,8 galona ujë për çdo skuqje (gpf), duke kursyer 50% më shumë ujë sesa një tualet standard Single-Flush 1,6 gpf.

Materiali: qeramika
Metoda e instalimit: lloji i dyshemesë
Klasifikimi i ngjyrave: Tualet i Bardhë (Veshje Luksoze) B Tualet i Artë BARDH (Veshje Luksoze) Diamant Tualet i Artë BARDH (Veshje Luksoze)

Distanca minimale e hapjes: 305 mm
Metoda e kullimit: Kullimi- N THE kat

SISTEMI I MBYLL I butë

Butoni i dyfishtë -

Modeli unik !!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
79
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione