Pantallona per motosport

Shitet nga: Holgert 12 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Pantallona per motorra te llojit sportiv . Dopio pantallon +mbrojtese tek gjum jet etj etj. Ardhur nga gjermania te markes POLO. Cmimi 100 € 1 pale . Masa M. Femer dhe L. Meshkuj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim