Fustane nuserie ne shitje

Shitet nga: Eri 12 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shiten 20 fustane nuserie dhe 20 kostume. Cmimi i fustaneve te nuserise eshte 130€ ndersa kostumet per burra me 30€.
Fustanet jane te firmave spanjolle.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim