Toke prej 16000m2 ne Lushnje

Shitet nga: xhevit 14 Sht 03:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

48 000 000 LEK

Komuna: Lushnjë
shes toke are me siperfaqe 16000m2 ,toka ndodhet ne fshatin gur te rrethit lushnje eshte ne fushe ,toka eshte me tapi dhe hipotekte rregullt ,cmimi eshte 3000000 dylymi , te interesuarit te kontatojn me kete numer 00393290205653
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim