rrush sheshi i zi ,shesh i bardh,merlot

Shitet nga: aleks 14 Gush 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

66 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Përshëndetje shesim me shumicë rrush varietet shesh i zi dhe shesh i bardh origjinal bëhet fjalë për hardhi që janë mbi 40 vjeçare të shkëlqyer për prodhimin e verës dhe rakis me një rendiment shumë të lartë gjithashtu shesim edhe rrush merlot që është super për të prodhuar një ver të cilësis superiore me një shije fantastike,, çmimet janë me 65 lek/ kg për sheshin ( zi,bardh) dhe 90 lek/kg për merlotin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim