Rulot

Shitet nga: Ilir Doko 16 Qer 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet rulot per pushime ne te gjitha kushtet e mundshme. Ka krevat dopjo, dy krevate marinari dhome ndjenje dhe kuzhine me sob gatimi, lavaman dhe frigorifer. Me banjo brenda (Uje te ngrohte)
Per me teper kontaktoni ne : 00393338342426
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim