Dynacord cms 1600

Shitet nga: dynacord 24 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes dynacord cms 16 kanakesh eshte shume i mbajtu po thuajse i riii . ( cmimi 1000 euro ka dhe marveshje )shes organo pa x 2 organoja eshte shume e mbajrur si e re cmimi eshte 1500 euro bashke me valixhe profesjonal origjinale ..
shes dhe 4 boxe montarbo te serise T 15 A te amplifikuara me keto te dhena
3 system 500 wat spl max 131 db ..cmimi per 4 copet boxet eshte 3000 euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim