korg pa 800 256 mb ram HD USB

Shitet nga: ADI 30 Gush 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Dibër
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: PA
korg pa 800 shitet per arsye se du me mar korg pa 3 x organo esht ne gjendje shum te mir.e nderoj vetem me pa 3x dhe paguaj diferencen.NDRYSHE SHITET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim