Sherbej Design per Website Domain dhe Hosting

Kërkohet punë nga: Porsche sr Dje 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Teknologji informative
Pershendetje, sherbimet qe mund te ofroj jane:
1-Design per website,logo etj...
2-Domain
3-Web Hosting

Cmime te arsyeshme dhe normalisht te justifikueshme me punen.
Cmimi per nje website te thjeshte fillestar minimal vazhdon nga 5Euro/Muaj dhe Design 200Euro.

Mund te me kontaktoni ne numrin e telefonit dhe ne emailin artur.tahiraj1@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim