Publikuar: Qer 02 2023 04:35

Shitet Super Toke me Super CMIM (79,500€) Ne 📍 Mullet

EUR

EUR
Publikuar: Qer 02 04:35
Shikime: 32
Shitet Super Toke (79,500€) Ne 📍 Mullet - 1200 M2 Me Hipoteke Toke E Verdhe

-Super Vendodhje 📌 Mullet - Prane Rrethit Te Mulletit (1 Min Nga Rruga Kryesore Tirane)
-1200 M2 Me Hipoteke Toke Are (Toke E Verdhe)
- Intensitet 0.3
-Lartesi E Ndertimit Deri Ne 2 Kate
- Mundesi Ndertimi Deri Ne 2-3 Vila
-Mundesi Ndertimi Kapanoni
-Aktualisht Vreshte Me Pamje Te Lire Mbi Kodren Dhe Autostraden
- Mundesi Nderrimi (Makina, Prone Etj.)

💸 Cmimi : 79,500€
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione