Publikuar: Pri 13 2023 11:01

Kompleks Blegtoral

Publikuar: Pri 13 11:01
Shikime: 6
Kompleksi ndodhet prane lumit Devoll te fshatit Frasher, Kucove, ne fillimet e tij kompleksi eshte perdorur per rritjen e derrave me sistem te mbyllur me nje kapacitet per 100 dosa barsa, plus pjese tjeter e gicave mbas shkeputjes deri ne majmeri, ku mund te themi me nje kapacitet prej 500 kreresh. Kompleksi ka nje siperfaqe 2000 m2 nga te cilat 700 m2 jane me certifikate pronesie dhe 1300 m2 jane ne proces legalizimi. Gjithashtu brenda kompleksit eshte ekzistuese nje thertore me kushte mesatare per therjen e gicave, por therrtorja u mbyll pas kushteve te reja qe vendosen autoritet perkatese per kontrollin e produkteve me origjine shtatezore. Komleksi gjithashtu ka ambjente te tjera plotesuese sic jane: dhoma e punetoreve, dhoma e mjekut veterinar, tualeti, magazinat dhe zyra e kompleksit ne kat te dyte. Kompleksi eshte perdorur me pas per mbarshtimin e vicave me ane te disa modifikimeve qe jane kryer ne te, nje periudhe kohe eshte perdorur per mbarshtimin e gjelave te detit. Pra ky kompleks mund te perdoret dhe per aktivitete te ndryshme blegtorale (gjedhe, pulari, dhen-dhi, etj). Kushdo qe shfaq interes mund te kontaktoj ne numrin e telefonit ne lidhje me detaje te tjera po ashtu edhe per cmimin e kompleksit.
Kontakt +355683233777
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
+355683233777

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione