Publikuar: Nën 28 2021 05:36

Shtepi 2 kate+papafingo

Publikuar: Nën 28 05:36
Shikime: 111
Okazionnn!!!!
. Shtepia eshte me te gjitha dokumentat,,sip trualli 280m2,,sip ndertimi 250 m2 te dy katet,,me ngrohje qendrore,,termoizolim..dyer dritare pvc...shitet me gjithe mobilje.
Kati dyte: 3 dhoma gjumi,,sallon kuzhine,banje,,korridor...
kati pare: magazine+garazh,,por mund te behet dhe shtepi banimi.....Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete ne lagjen 4,, blloku i vilave. Viber 0046762279413
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
111
0046762279413

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione