Publikuar: Qer 10 2023 11:28

500m2

EUR

Publikuar: Qer 10 11:28
Shikime: 111
Shitet vil 2 kateshe ..me dokumenta te rregullta pronesie..e perbere nga 3 dhoma gjumi 2 banjo kuzhine e vecant sallon me ballkone te medhaja dhe nje kopesh te sistemuar bukur me peme te ndryshme frutore..Shtepija ka sistem ngrohje kaldaje dhe kondicioner..uje 24 ore buze rruges kryesore dhe nga dy anet ka rruge..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
111

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione