Publikuar: Gush 20 2023 03:09

Shitet dyqan Kati 0, 64 m² 2.940 Euro/m2 (Rruga Karl Gega)

EUR

Publikuar: Gush 20 03:09
Shikime: 5
Shitet dyqan ne rrugen Karl Gega.

Aktualisht eshte i dhene me qira.

Siperfaqja: 63.6m2

Lartesi 4 metra plus. ( Mund te ndahet ne 2 kate).

Ideal per investim.

Cmimi 2940 Euro/ M2
Behet dhe nderrim me apartament.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione