SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€

225 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA 2 KAMERA METALIKE 2MP FULL HD + DVR 4CH 110€ 110 EUR
Drite e jashtme led me panel diellor 600w 79 EUR
HP 51A Q7551A LaserJet Toner - Black Origjinal    9 500 LEK
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 449€ 449 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

SUPER CMIM SUPER CILESI !!!

Dahua Set Kamera 2MP me Mikrofon + XVR + 500GB + Full Aksesore 225€

Perfshihen:

* 2 Kamera te jashtme 2 Mp IR 20M
* 2 Kamera dual me mikrofon Smart IR 30m 110°
* 1 XVR H.265 Max 6 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 500GB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 8 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Fish korenti me 4 dalje
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA SET KAMERA 4MP + DVR XVR 199€ 199 EUR
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
USB Wifi  Wireless 802.11 N Adapter 600Mbps 1500L 1 500 LEK
Mouse & Tastiere Wireless 2.4G Fly Air Telekomande 3 500 LEK
Në fillim