Shitet LG G5 4GB RAM (16.000 leke)

Shitet nga: Electronics.pro 01 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G5
Shitet LG G5 4Gb Ram dhe 32 Gb Rom
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim