Shiten dy Lg G2 si te rinj!

230 LEK

Shitet nga: arold 19 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
Tel kane ardhur nga amerika dhe jane version amerikan te zhbllokuar nga fabrika
Cel jane perdorur shume pak dhe jane ne gjendje perfekte funksionale dhe estetike
Te dy cel shoqerohen me kllefa dhe karikus
Vetem njeri nga cel shoqerohet me kuti
Tel shiten te dy se bashku ose ne menyre te vecante
Cmimi 230 mij lek njeri.
nqs blihen te dy se bashku cmimi me i ulet.
Leaflet
Në fillim