Shitet telefon fiks ajror Phillips

20 EUR

Shitet nga: Phillips 22 Nën 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet telefon ajror i markes Phillips ne gjendje shume te mire pune dhe pak i perdorur.
Per kontakt 0672644831, ju faleminderit.
Phillips
0672644831


WhatsApp:
0672644831
Leaflet
Në fillim