adress clash royale

Shitet nga: seldi 11 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kurbin
kam 1 adres clash royale e kam liga 1 kam qen liga 3 por me ka ulur draft cesti . letrat max qe kam jan zap dhe minions sparky level 12 dhe golem level 12 degu qe mbaj un eshte ... golem lvl 12 .sparky lvl 12.night witch lvl 11. bandit lvl 11. log lvl 10. minions lvl max. zap lvl max. skeleton lvl 10 . kam edhe disa letra te tjera lvl 12 kam. 6 togen legendary. dua ta shes kete adress per mos perdorim eshte per ios porns doni mund ta bej edhe android flm cmimi100€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim