central telefonik

Shitet nga: Pirro 21 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Durrës
Central telefonik italian me 2 linja direkte dhe 8 numra me central,i pa perdorur,
shkozet Durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim