Shiten Makineri riciklimi ekranesh per iPhone dhe

1 550 EUR

Shitet nga: Toldi 15 Mar 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes makineri per riciklim ekranesh
Ak laminator 750 euro
Tbk Laminator 650 euro
Tbk 5in1 250 euro
Makinerite jane ne gjendje perfekte pune, shiten pasi kam mare makineri me kapacitet me te larte prodhimi
Leaflet
Në fillim