Publikuar: Pri 16 2022 02:17

Shitet Biznesi

EUR

Publikuar: Pri 16 02:17
Shikime: 2
Shitet Biznesi i ngritur prej 5 vitesh ne buze rruge adresa Asim vokshi perball Harry Fultz ngjitur me stacionin e autobuzit,,
Qeraja 400 milek muaj
23 m2 1 tualet
Dyqani perben servis celualresh dhe aksesore te ndryshem..(OKAZION)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0693714950

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione