PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 31 Jan 10:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Instalime - Riparime Software & Hardware
Formatime - Programime
Pc & Laptop
Windows xp, Win7, Win 8.1 Win10
Linux, Ubuntu, os etj.
SI DHE PROGRAMIM TE CDO LLOJ TABLETI (APPLE, ANDROID, WINDOWS )

Progamet Baze
- Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel, Publisher Acces, etj) 2007 - 2010 - 2013 - 2016
- Antivirus me licence te rregullt.
- Google
- Mozilla
- Skype
- Nero
- Photoshop CC
- Virtual DJ
- VLC Video
- PDF
si dhe programe professionale Autocad,
3 dmax, Virtual dj dhe cdo program qe ju deshironi.

Mos hezitoni te na kontaktoni

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera NVR EZ-IP HDD 1TB Full-HD 349€ 349 EUR
DAHUA 2MP 8 KAMERA + XVR + HDD 1 TB + full aksesor 425 EUR
VOLTCRAFT INVERTER 12V - 230V 150 WATT 4 500 LEK
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione