Kaspersky Internet Security 2020 vetem 1500 Lek

1 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
PC-POINT & SMART HOME - SERVIS & AKSESORE 1 LEK
SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ 39 EUR
Dahua IP 6MP e Motorizuar zoom 2.7-13.5mm POE SD  150 EUR
DAHUA SET KAMERA 2MP FULL HD 500GB + AKSESORE 199€ 199 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Kaspersky Internet Security ofron siguri në internet dhe më shumë në PC, Mac dhe celular

Qëndro i sigurt - çfarëdo që të bësh në punë dhe në shtëpi

Farëdo që të bësh në internet - në pajisjet e tua të PC, Mac dhe Android - Kaspersky Internet Security, me një licencë sigurie, të ndihmon të mbrosh nga malware, spiunët e kamerave të internetit, mashtruesit financiar dhe më shumë.

- Bllokon viruset, cryptolockers, sulmet dhe më shumë
- Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja *
- Detekton spyware të fshehur në pajisjen tuaj Android
- Mbron pagesa, me kodim të klasës bankare *
- Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj *
- Kripton të dhënat që dërgoni dhe merrni online - VPN **

Cmimi: 1500 Lek 1 licence per 365 dite

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB Full 430€ 430 EUR
Dahua Set Kamera EZ-IP HDD 1TB Full-HD 349€ 349 EUR
Mini HD Spy Camera CCTV kamera analoge 3500L 3 500 LEK
Kamera 2MP 1080P Wireless Inteligjente Auto Track 55 EUR
Në fillim