shitet

0 EUR

300 EUR

Shitet nga: Roland 28 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Philips
shitet kasetofon range roveri sport 2005-2009 gjendja 9/10 lidhet me aux dis dvd cfare dolloj qe doni lidhet dhe me sistemin haman
cmimi i diskutushem mbasi ta shikoni
Leaflet
Në fillim