Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pajisje Audio Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Nën 15:12 Të tjera , Durrës

Sony 600w

100 EUR

16 Nën 18:11 MP3/4/5-player/CD , Durrës

Shitet

70 LEK

22 Tet 11:56 Të tjera , Durrës

Shitet pergjues audio gsm per makina.

17 LEK Çmimi me zbritje

22 Tet 11:55 Të tjera , Durrës

Shitet pergjues gsm dhe gps .

15 500 LEK

22 Tet 11:53 Të tjera , Durrës

Shitet dedektor kontrrolli per gjetjen e pergjuesve!

38 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 17:35 Të tjera , Durrës

Kufje me bluetooth

2 000 LEK

Online
08 Tet 11:37 Të tjera , Durrës

Shiten studio monitors (pair) pak te perdorur

400 EUR

01 Tet 16:12 Të tjera , Durrës

paisje dj

1 500 EUR

27 Sht 10:04 MP3/4/5-player/CD , Durrës

Sony

60 LEK

22 Sht 01:15 MP3/4/5-player/CD , Durrës

Kasetofon

5 LEK Çmimi me zbritje

15 Sht 10:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Durrës

Gufer per makine

160 EUR

10 Sht 21:25 Të tjera , Durrës

Shiteten paisje per Dj

2 000 EUR

04 Korr 16:09 Të tjera , Durrës

Airpod Max Apple Origjinale

500 EUR

15 Qer 14:12 Të tjera , Durrës

Koda model es15

250 LEK

15 Qer 14:09 Të tjera , Durrës

Shitet eaw model lc-1526

100 EUR

08 Qer 21:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Durrës

Home cinema

50 EUR

08 Qer 18:27 Të tjera , Durrës

3 bokse profesionale Wharfdale pasiv

30 000 LEK

03 Qer 22:36 Të tjera , Durrës

Mikro kamer e fshehte.

12 500 LEK

19 Maj 11:56 Të tjera , Durrës

Home cinema

50 EUR

19 Maj 09:50 MP3/4/5-player/CD , Durrës

Boks portativ

1 500 LEK

04 Maj 06:51 Të tjera , Durrës

Kufje teke

4 500 LEK

14 Pri 13:58 Të tjera , Durrës

Box JBL ne shitje

4 000 LEK

14 Pri 01:28 Të tjera , Durrës

Shitet dedektor per gjetjen e pergjuesve gsm, wifi, gps.

22 000 LEK

11 Pri 16:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Durrës

600wat

80 EUR

08 Pri 21:18 Të tjera , Durrës

Montarbi BX181A

1 000 EUR

04 Pri 13:39 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Durrës

Bokse audio Sony

500 EUR

02 Pri 11:26 Radio/Stereo sistem dhe tjera , Durrës

Piano/tastiere Yamaha DGX 660

600 EUR

31 Mar 01:13 Të tjera , Durrës

Navi volskwagen. model 2012

150 EUR

25 Mar 00:17 Të tjera , Durrës

Airpods Pro

170 EUR

15 Shk 21:31 Të tjera , Durrës

kasetofon wv android

110 LEK

19 Jan 22:26 Të tjera , Durrës

Impjant muzike per makine

150 EUR Çmimi me zbritje

19 Jan 14:52 MP3/4/5-player/CD , Durrës

Boks muzike

9 000 LEK

17 Dhj 16:48 Të tjera , Durrës

Sistema Home Theater DVD/SACD

170 EUR

Online
30 Tet 18:42 Të tjera , Durrës

Kitarre elektrike

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione