KENWOODSTORE kasetofona

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: kenwoodstore Dje 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Kenwood
Modeli: Model Tjeter
KENWOODSTORE dyqani i pare me ne shqiperi ku mund te gjeni kasetofona bokse amplifikator dvd kamera parkimi te markes kenwood TE REJA NE KUTI jo te perdorura dhe me garanci 1VIT
Mundesojme montime te ndryshme kamera sensor parkimi bokse etj
gjithashtu bejme riparime te ndryshme radio cd dhe CKODIME kasetofoni
adresa Tirane mbrapa ish ekspozites prane bar merlin monroe 0699810151
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim