Super Ofert Boks Bluetooth I Ri 300w

15 000 LEK

Shitet nga: Dyqani Okazion 13 Gush 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Cmimi: 15000 leke
Boks Bluetooth -300w
Super Boks Me Bateri Litiumi me pult me Mikrofon me Wireless, Me Bluetooth, i Amplifikuar! Shum I fuqishem
Degjo muzike me cilesi te larte ne dhomen tende! Boksi eshte I pershtatshem per festa per party karoke, bar kafe, restorante evnde te ndryshme etj.
Boksi eshte me dorez dhe rrota levizet lehtesisht
Ju mund te kendoni kengen tuaj te preferuar, me an te mikrofonit I cili perfshihet bashk me boksin.
Me an te pultit ju mund te komandoni boksin, te nderroni muziken, te ngrini dhe ulni volumin dhe shum opsione te tjera.
Boksi suporton Mikrofon me Wireless, USB, SD Card, Aux, dhe radio.
Boksi shoqerohet me mikrofon, pult, karikus,
Paguaj ne dorzim transporti falas vjen aty ku ndodheni ju. Tel:0697311583
Dyqani Okazion
0697311583
Leaflet
Në fillim