Publikuar: Qer 08 2024 09:01

Seevis PS3/ PS4/ PS5

Publikuar: Qer 08 09:01
Shikime: 5
Ofrojm servis profesional per consola playstation 3 , 4 dhe 5.

- Mbinxehje ( Overheating)

- Nderim porta Hdmi etj...


Per me shum info kontakt :
What's Up dhe Tel : 0692922040
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione