Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2024 11:09

Cip dhe lojra ne Ps3 dhe Ps4 9.00

LEK

LEK
Publikuar: Qer 27 11:09
Shikime: 6
INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PLAYSTATION 3 , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si:
GTA 5
BLUR
PES 13 + patch 23
PES 18 + patch 23
FIFA 19
CALL OF DUTY BLACK OPS 2 dhe 3 with full maps
BioShock Infinite
Dragon Ball
Call of Duty: Advanced Warfare
Assassin's Creed
The Last Of Us
Red Dead Redemption
Uncharted 1 , 2 dhe 3
FAR CRY 3 dhe 4
Army of Two The Devil's Cartel
MAFIA 2
WWE 2K18
DIRT3
Battlefield Hardline
Heavy Rain
Gran Turismo 6
Max Payne 3
Minecraft
NBA 2K18
Portal 2
Resident Evil
Dishonored
Need for Speed
Batman
Watch Dogs dhe cdo loje tjeter . LOJRAT LUHEN EDHE ONLINE .Per me shume info kontakt :
Tel dhe What's Up : 0692922040

🎮OFERTAT E LOJRAVE🎮
5 Lojra - 1000 Lek te reja 🔵
10 Lojra - 2000 lek🔵
20 Lojra - 3000 lek 🔵


Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Play Zone

Play Zone
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione