Apple ipad 2017

310 EUR

Shitet nga: Ipad 32gb 06 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Tableta
Prodhuesi
Apple
Modeli
iPad
Ipad 2017
Ipadi eshte gjendje shume e mire dhe eshte perdorur vetem pak muaj. Nuk ka asnje gervishtje dhe eshte bashke me karikuesin origjinal.
Ipad 32gb
355682010214
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione