Publikuar: Korr 21 2021 04:25

Acer Laptop i7 2.6Ghz

EUR

Publikuar: Korr 21 04:25
Shikime: 34
Windows 10 Pro N Activated
-Ekran 15.6" inch Full HD
-Processor: i7 CPU 2.6GHz
-RAM 8GB
-HDD 1TB 1000 giga
-Graphics Processor: Intel HD Graphics 4400
-Nvidia :840M
-Wifi 802.11b/g/n, dhe Bluetooth
Porta USB 3.0
Qante per laptopin dhurate
2 x USB 2.0
VGA
HDMI
LAN
Headphone/microphone combo jack
Gjendja perfekte luan tgjitha lojrat, 2 lojra te instaluara GTA 5, GTA 4 dhe Need For Speed Rivals + Qanta per laptop
Kontaktoni ne whatsapp 068 879 8263
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione