Kompjutera dhe monitore per call center i5

150 EUR

199 EUR

Shitet nga: Anton Babani 11 Qer 05:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shes 4 cop kompjutera i5 3470, 8gb ram, 500 HDD. Jane te vegjel dhe kompakte per zyra. Kam edhe 5 monitore te permasave te ndryshme. Shiten 150euro seti ose ndare.
Anton Babani
0696991321
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione