Ndertim dyqan online + konsulence

700 EUR

Shitet nga: Beni 02 Nën 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Pershendetje, Per te gjithe ata qe duan te shesin online dhe duan te ndertojne nje dyqan online (Online Store) ofrojme: Ndertimin e dyqanit. Perfshin: Produktet ( figura, pershkrimi, cmimi). Payment gateways (Hapja e PayPal dhe lidhja e pageses me dyqanin tuaj ne menyre automatike. Gjetjen e produktit direkt nga prodhuesi, platforma qe do te perdorni me vone vete ju, ku dhe si do te negocioni per cmim me te mire (pakice ose shumice). Konsulence se si te shisni online ne platforma si: Ebay, Amazone, Facebook, Instagram, etj Kete sherbim mund ta perdorin te gjithe ata qe kane nje dyqan fizik dhe duan te shtojne shitjet ose nuk kane dyqan fizik por duan qe te shesin online ne kohen e lire. Pagesa per te gjithe veprimtarine e mesiperme kushton 700 euro Per me shume mund te na kontaktoni ne: arbenvrapi@gmail.com Prizren
Beni
Leaflet
Në fillim