tavolina karike frigorifer

Shitet nga: nake 28 Qer 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Të tjera
shiten paisjet qe shihen ne foto
kolltuk tavolina frigorifer dhe nje kerpudhe ngrohese
skabote
cmimi i diskutushem vetem tel serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim