Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Mar 12:13
Linku:
Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Miser

400 LEK


22 Mar 12:13 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Miser

400 LEK

20 Mar 00:22 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

420 LEK

08 Mar 19:41 Prodhime ushqimore , Korçë

Grur

4 LEK

07 Mar 09:20 Prodhime ushqimore , Korçë

Grur

4 LEK

18 Dhj 08:44 Prodhime ushqimore , Korçë

Shes lajthi

400 LEK

08 Dhj 01:21 Të tjera , Korçë

Shitet Raki E Pjekur

1 100 LEK

04 Dhj 19:03 Prodhime ushqimore , Korçë

Vaj ulliri

500 LEK

09 Nën 13:43 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër kokërr

45 LEK

21 Sht 18:44 Prodhime ushqimore , Korçë

Lajthi Visoka

5 EUR

11 Sht 17:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Patate

450 LEK

29 Gush 21:22 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Kumbulla

2 500 LEK

16 Gush 17:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITET GRURE ME SHUMICE

40 LEK

11 Korr 22:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITEN DENGJE JONXHE

850 LEK

27 Qer 13:37 Të tjera , Korçë

Energizer

1 EUR

25 Qer 15:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Raki rushi

300 LEK

16 Maj 16:19 Të tjera , Korçë

Raki rrushi/kumbulle

400 LEK

10 Dhj 02:32 Të tjera , Korçë

Lavatrice gjermane

09 Dhj 17:18 Të tjera , Korçë

mjete pune

09 Dhj 08:03 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

38 LEK

09 Dhj 07:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

09 Dhj 07:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

38 LEK

09 Dhj 07:39 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Misër

09 Dhj 07:14 Prodhime ushqimore , Korçë

Raki RRUSHI

450 LEK

06 Dhj 18:11 Prodhime ushqimore , Korçë

Rraki rrushi

300 LEK

03 Dhj 16:37 Të tjera , Korçë

Raki

5 001 000 LEK

11 Sht 19:24 Të tjera , Korçë

Raki Rushi

5 LEK

30 Korr 14:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Shitet raki rrushi korce

3 500 LEK

29 Korr 16:24 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

Shitet raki rrushi

3 500 LEK

15 Korr 13:15 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITET ELBI

45 LEK

15 Korr 13:03 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITET GRURE

35 LEK

29 Qer 16:24 Prodhime bujqësore/Bimë , Korçë

SHITEN DENGJE JOXHE

8 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione