Mjalt dellinje + pishe dhe vaj ulliri grek

1 700 LEK

Shitet nga: Lindi 25 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Mjalt dhe Vaj ulliri te ardhura nga Greqia. Produkte te garantuara 100% . Mjalt dellinje 1700 leke kg. Mjalt pishe 1500 leke kg. Vaj ulliri i virgjer 600 leke + Vaj ulliri ekstra i virgjer 750 leke.
Leaflet
Në fillim