Bulmet Korce Kackavall Djathe etj

0 LEK

Shitet nga: Klodi 08 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prsh ju Afrojme Bulmetin mete mire Te Korces Si prsh Djathe kackavall gjize Turshi te vene me kos te kulluar dhe gjize Dhe kete mundesi jua ofrojme deri te shtepia juaj sipas kerkeses dhe deshires suaj ne cdo shtepi lokal restoran dhe cfardo ambienti tjeter Bulmeti i Korces eshte shume i paster dhe shume i shishem presim porosite tuaja flm
Leaflet
Në fillim