Mjaltë , Qumesht Blete , Propolis , Polen

1 233 LEK

Shitet nga: ELv Is 10 Tet 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Mjlate bio nga zonat e Korces , Cerrikut , Belshit , Baldushkut etj.
Qumesht blete super cilsor qe sheron shum semundje .
Propolis sherben per mishrat e dhembeve infeksionet e gojes dhe per stomakun .
Poleni perdoret per vonesat ne zhvillimin e femijeve . Per problemet e riprodhimit tek meshkujt ndikon tek stresi tek lodhja etj
Leaflet
Në fillim