MAKINA ME QERA AUTO ARBANA

0 EUR

Shitet nga: Besmir Molla 03 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Auto arbana ka menduar per Maturen dhe per Minimaturen tuaj , makina lluksoze te bukura me cmime konkuruese me qira ditore dhe disa ditore , makinat qe do tjen te posaçme per kete do te postohen me vone , rezervoni makinen tuaj .... sa jeni ne koh !!! Per kontakte ne numrin 0672061376
Besmir Molla
0672061376
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione