KURSE MATEMATIKE

Shitet nga: L Kapllanaj 08 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie

-Kurse Matematike për ciklin 9-vjeçar dhe të mesëm.
-Përgatitje mësimore si dhe programe të veçanta për provimet e lirimit dhe maturën shtetërore.
Klasa : I-IX 3000 lekë/muaj
Klasa : X-XII 4000 lekë/muaj

Adresa1 : Rr “Bill Klinton” (Mbi qëndrën Kristal).
Adresa 2 : rruga "Tre Dëshmorët" ( Yzberisht, prane palestres UNIK ). Cel: 068 32 84 214
Cel: 069 81 36 696
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim