Publikuar: Maj 03 2022 09:43

Konsulence Juridike

LEK

Publikuar: Maj 03 09:43
Shikime: 1
Ofrojme nje game te gjere sherbimesh ne fushen juridike:

Fushat e praktikes:

Ligji i detyrimeve dhe kontratave;
Ceshtjet gjyqesore;
Korporatat;
Punesimi dhe marredhëniet industriale;
E drejta familjare;
Energjia e infrastrukturës publike;
Ligji per patentat dhe pronesia intelektuale;
Sherbimet e taksave dhe llogarise;
Pasurite e paluajteshme;
Sherbimi i zyrave te regjistruara.

ALE advisers
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione