Shtresa me stampime ne beton

Shitet nga: Qezar 15 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Ofrojme shtresa me stampime ne beton me forma dhe ngjyra sipas deshires.
Me eksperience 20 vjecare ne kete fushe dhe me cilesi te garantuar.
Cmimi 1600 leke / m2 e perfunduar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim