Publikuar: Jan 05 2022 08:52

Kerkohet shofer

Publikuar: Jan 05 08:52
Shikime: 6
Kerkohet shofer me Leje drejtimi kategoria B, shperndarje nenproduktesh mishi ne zonen e Durresit dhe Kavajes
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione