Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Transport apo Distribuim | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune në kompani transporti dhe distribuimi. Shiko njoftimet për distributor, shofer furnitor tereni, shofer për Taxi, motorrist picerie, shofer kamioni, transport mallrash, shofer klasi B, shofer klasi C, Shofer autobusi, dhe shumë vende tjera pune në transport dhe distribuim.25 Maj 14:15
Linku:
Dyqan Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

MOTORRIST

70 000 LEK

Shitësit të Besuar

25 Maj 14:15 Dyqan Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

MOTORRIST

70 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 12:16 Transport dhe Distribuim  ·  Lezhë

Kerkoj pun shofer

15 Maj 10:26 Transport dhe Distribuim  ·  Fier

Shofer ne Itali

2 800 EUR

09 Maj 12:42 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

SHOFER per karroatrec

07 Maj 18:07 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet Motorrist

06 Maj 04:37 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet Korrier (Motorrist)

05 Maj 15:13 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet Korrier (Motorrist)

03 Maj 18:19 Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer per gjermani

2 400 EUR

03 Maj 18:12 Transport dhe Distribuim  ·  Berat

Shofer kamioni

2 350 EUR

02 Maj 14:20 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer autobuzi

24 Pri 23:11 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkoj punëtor per shofer, ngarkim-shkarkim

65 000 LEK

16 Pri 22:51 Transport dhe Distribuim  ·  Durrës

Shofer

14 Pri 16:46 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Shofer ALO TAXI

03 Pri 19:27 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Kerkohet Shofer Lavanderie

27 Mar 16:55 Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

KERKOHET KORRIER OSE SHPERNDARES

24 Mar 12:43 Transport dhe Distribuim  ·  Tiranë

Montus mobiliesh


Jeni duke kërkuar punë si shofer? GJej mijëra njoftime në MerrJep.al me konkurse pune në fushën e transportit dhe distribuimit në GJithë Shipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale për ju.


Gjej punë si Shofer Transporti dhe distribuimi


MerrJep.al ju ofron platformën ku mund ti shikoni mijëra konkurse pune falas nga shtëpia dhe të gjeni punën ideale. Shiko njoftimet për distributor, shofer furnitor tereni, shofer për Taxi, motorrist picerie, shofer kamioni, transport mallrash, shofer klasi B, shofer klasi C, Shofer autobusi, Shofer personal, Shofer kamioni në Zvicër, Gjermani, Shofer shpërndarës, oferta pune shofer, dhe shumë vende tjera pune si shofer në Gjithë Shqipërinë.


Nëse jeni shofer me eksperiencë dhe kërkoni punë të re, MerrJep.al është platforma e duhur për ju.


Shpall konkurse pune për shofer në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për punëtor transporti apo distribuimi, Merrjep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime në MerrJep.al për punën që ofroni dhe gjej të interesuarit në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione