Publikuar: Maj 31 2022 10:10

Kerkohet shofer per furgon mallrash

Publikuar: Maj 31 10:10
Shikime: 169
Bujari sha kerkon te punesoje nje shofer per furgon mallrash per transport dhe dergesa nga Tirana, kryesisht brenda qytetit dhe ne rrethe. Patenta C eshte avantazh.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione