Publikuar: Nën 03 2022 10:49

Punëtor Magazine

Publikuar: Nën 03 10:49
Shikime: 36
ITD shpk, kërkon të punësojë:


Punëtor Magazine


Detyrat:
Eshte pergjegjes direkt per ngarkim – shkarkimin e mallit qe vjen per llogari te ITD Shpk
Eshte pergjegjes per sistemimin e magazinave te ITD sa here qe kerkohet.
Miremban mjetet e punes dhe kujdeset qe ne fund te dites se punes ato jane magazinuar ne vendin e duhur.
Të jenë të disponueshëm për të punuar jashtë orarit
Të jenë te shkathët dhe pa probleme shëndetësore


Kualifikimet:
Arsim i mesem ose i larte
Te kete pervoje ne magazinim

Vendodhja:
Kilometri i pare Tirane - Durres


Për të aplikuar ju lutem dërgoni CV-te dhe dokumente te tjera që vërtetojne kualifikimet tuaja në adresën e email: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
0692068130

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione